Kvalifikace MČR - Náchod

29.04.2012 19:14

Sestavy 2012:

Kadetky:

3.  POSTUP - ELITÉ BABIES Ostrava - Poruba

Juniorky:

2.  POSTUP - ELITÉ MINIS Ostrava - Poruba

Seniorky:

2.  POSTUP - ELITÉ Ostrava - Poruba

Sóloformace:

Kadetky:

Sólo:

1  POSTUP - ELITÉ, o.s. Konečná Andrea
3  POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Lysáková Natálie
5  POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Přenosilová Magdaléna
6  POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Jandová Martina
7  Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Krystková Barbora
8  Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Klepáčová Kristýna

Duo:

2  POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Lysáková Natálie Bestová Adéla

Sedmice:

1  POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s.
Jandová Martina Krystková Barbora Němcová Michaela Teichmannová Lucie
Lysáková Natálie Bestová Adéla Konečná Andrea

 

Juniorky:

Sólo:

1  POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Koplová Kateřina
4  POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Pitronová Lenka
5  POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Schmiedová Vendula
7  Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Kováčová Valérie

Duo:

3  POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Ančová Pamela Gazdová Aneta
4  POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Macejová Kateřina Rusková Nikol
5  POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Kadlčáková Kristýna Torčíková Tereza
6  Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Papírníková Barbora Bujnochová Adriana

Sedmice:

1  POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s.
Torčíková Tereza Schmiedová Vendula Pitronová Lenka Kadlčáková Kristýna
Ančová Pamela Gazdová Aneta Koplová Kateřina

Seniorky:

Sólo:

1  POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Kuzarová Lucie
2  POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Močidlanová Lada

5  POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Soviarová Petra
6  Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Wronová Karin

Duo:

2 POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Švidrnochová Helena Močidlanová Lada
3 POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Soviarová Petra Wronová Karin

Sedmice:

3  POSTUP - Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s.
Kuzarová Lucie Wronová Karin Gelnarová Denisa Kozelská Zuzana
Švidrnochová Helena Močidlanová Lada Gřešková Iva

Juniorky POM duo:

4  Ostrava - Poruba - Mažoretky ELITÉ, o.s. Papírníková Barbora Bujnochová Adriana